שיקום הפה

לשיחת ייעוץ בחינם התקשרו עכשיו!

אצלנו במרפאה אנחנו שמים דגש על שיקום הפה כי ידוע שחיוך של מיליון דולר הוא ביטוי שמעיד על חשיבותו של החיוך והנראות שלנו, אבל מעבר לאסתטיקה לתקינות השיניים והפה יש משמעות בריאותית חשובה מרגע שבוקעות השיניים ולמשך כל החיים.

הפה ותפקודו ביום יום

מערכת השיניים והפה אחראיות על היכולות שלנו ללעוס מזון בדרכו לעיכול, על צורת הדיבור שלנו וההגיה הנכונה וכמובן על החיוך והמראה שמשליכים על הביטחון והדימוי העצמי שלנו. מרגע שבוקעות השיניים הראשונות, תהליך החלפת השיניים ולאורך כל חיינו עוברות השיניים שלנו כל מיני שינויים, שחיקות, נזקים וחבלות. לעתים אלו הם נזקים מתחזוקה ומטיפול לא נכונים, לעתים אלו הם מכות וחבלות ולפעמים אלו הם הרגלים כמו חריקת שיניים. ההתפתחות הטכנולוגית והרפואית מאפשרות לנו כיום להעניק לפה טיפול משקם שיכלול טיפולים כמו סתימות, שתלים, כתרים, טיפולי לסת וחניכיים ובמקרים מסוימים, בהתאם למצב המטופל והחלטת הרופא, לעשות את כל טיפול שיקום הפה ביום אחד.

תהליך של שיקום הפה

זהו תהליך רחב שמצריך טיפול על ידי רופא שיניים המוסמך לבצע את כל טיפולי השיניים הקיימים. טיפולים כוללים סתימות, עקירות, טיפולי הלבנת שיניים, הרכבת כתרים, טיפולים אורתודנטיים, טיפולי לסת ועוד. אצלנו במרפאה נמצאים רופאי שיניים בעלי הסמכה והכשרה בכל התחומים לביצוע הליך זה באופן מושלם מתחילתו ועד סופו.

במרבית המקרים מתבצעת עבודת צוות משותפת בין כמה רופאים בקליניקה העוסקים כל אחד בתחום התמחותו. אנו נבצע בדיקה והערכה של מצב הפה ובהתאם לצרכים, האסתטיים והתפקודיים ונציע למטופל תוכנית שיקום מותאמת אישית. התהליך מתבצע בהדרגה מהקל אל הכבד כאשר הצורך בהשתלת שיניים מתבצע בסוף הדרך לאחר כל ההכנות המורכבות לנושא זה.

שיקום הפה ביום אחד

טיפול שיקום הפה ביום אחד הוא פתרון אולטימטיבי עבור מטופלים אשר מעוניינים לקצר את תהליך השתלת השיניים ובניגוד לתהליך המסורתי הכולל הכנת הלסת, החדרת השתלים ורק לאחר כמה חודשים הלבשת השתלים הדנטליים, מתבצע כל התהליך ביום אחד בשיטת העמסה מידית. בשיטה זאת מולבש מבנה השתלים מיד לאחר החדרת הברגים ללסת. חשוב לדעת כי אופן התייצבות השתלים במקרה של העמסה מידית עלול להיות מהיר אך לאורך זמן בשל העומס על החניכיים יתקצרו חיי השתל וייתכן כי יהיה צורך בביצוע טיפול נוסף.

קליניקה מקצועית היא המפתח להצלחת הטיפולים

שיקום הפה הוא תהליך חשוב ביותר ולכן כאשר מגיעים לקליניקה שלנו, אפשר להיות רגועים שכל התהליך יתבצע על ידי רופא שיניים שהוא מיומן ובעל ניסיון רב. כל תוכנית הטיפול נבנית בחשיבה על נוחותו של המטופל ולכן מתבצעים בשלב הראשון הטיפולים הקלים כמו סתימות וטיפולי שורש ועם הזמן עוברים לטיפולים הייחודיים שמצריכים פעולות מורכבות כמו לדוגמה ניתוח סינוסים לפני ביצוע השתלת השיניים בפועל. התהליך הוא ארוך אך לאור התוצאה, הוא בהחלט כדאי.

שיקום הפה ביום אחד

דילוג לתוכן