פיסול פנים

לשיחת ייעוץ בחינם התקשרו עכשיו!

פיסול פנים הוא פרוצדורה קוסמטית פופולרית המשתמשת בחומרי מילוי להזרקה כדי לעצב מחדש את פני הפנים. זהו טיפול זעיר פולשני שיכול לספק שיפור משמעותי במראה הפנים ללא צורך בניתוח.

ההליך כולל בדרך כלל שימוש בחומרי מילוי כגון: חומצה היאלורונית או קולגן, המוזרקים לאזורים ספציפיים בפנים כדי ליצור מראה צעיר ומוגדר יותר. חומרי המילוי פועלים על ידי הוספת נפח לאזורים שאיבדו מלאות עקב הזדקנות, כגון הלחיים, הרקות ואזור מתחת לעיניים.

פיסול פנים – סוגי טיפולים:

  • עיצוב קו לסת
  • פיסול עצמות לחיים
  • פיסול אף
  • פיסול אף ללא ניתוח
  • המסת שומן בצוואר

ניתן להשתמש בפיסול פנים גם לתיאום קו הלסת, הסנטר והשפתיים, וליצור פרופיל פנים מאוזן והרמוני יותר. ההליך ניתן להתאמה אישית למבנה הפנים הייחודי של כל אדם ולתוצאות הרצויות, מה שהופך אותו לאפשרות טיפול מותאמת אישית.

יתרונות בפיסול פנים ללא ניתוח

היתרון הוא שמדובר בהליך מהיר וקל יחסית עם מעט זמן השבתה. מטופלים יכולים בדרך כלל לחזור לפעילותם הרגילה מיד לאחר הטיפול, עם נפיחות קלה בלבד או חבורות שחולפות בדרך כלל תוך מספר ימים.

פיסול פנים היא דרך בטוחה ויעילה לשיפור מראה הפנים ולהחזרת מראה צעיר וזוהר יותר. כמו בכל הליך קוסמטי, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך כדי לקבוע אם זה מתאים לך ולדון בכל סיכונים או תופעות לוואי פוטנציאליות.

במרפאת ד"ר בן גיא ניתן למצוא מגוון טיפולי אסתטיקה

עיצוב קו לסת

פיסול עצמות לחיים

פיסול אף

פיסול אף ללא ניתוח

המסת שומן בצוואר

ד''ר לואיזה

רופאה מקצועית בעלת ניסיון רב, עובדת בגישה ייחודית ומתמקצעת באורטודונתיה ואסתטיקה דנטלית משנת 2010.

עוסקת ברפואה אסתטית משנת 2017, אחראית על תחום הרפואה האסתטית במרפאתנו.

מבצעת את כלל הטיפולים ועובדת בצורה יסודית ומקצועית.

הרגשה כמו בבית

"אני מתייחסים למרפאה כבית וללקוחות כמשפחה. אני עובדת עם החומרים הטובים ביותר בתחום, מעניקה את הטיפול הטוב ביותר למטופל לפי רצונותיו תוך התחשבות בטיפול הטוב ביותר עבורו."

דילוג לתוכן