עיצוב שפתיים

לשיחת ייעוץ בחינם התקשרו עכשיו!

רגע לפני שמתחילים בהליך עיצוב השפתיים חשוב להבחין בין סוגי השפתיים השונות וסוגי הטיפולים הקיימים. מה מטרת הטיפול ואיזה מראה נרצה לקבל. במרפאה שלנו ניתן לקבל מענה וייעוץ מקצועי בתחום עיצוב השפתיים.

עיצוב שפתיים – סוגי שפתיים

ישנם סוגים שונים של שפתיים השונות בגודל, צורה ופרופורציה. עם זאת, אין סיווג סופי לסוגי שפתיים מכיוון שדגם היופי משתנה כל הזמן.

  • שפתיים דקות: שפתיים עם פחות נפח וגודל קטן יותר.
  • שפתיים מלאות: שפתיים עם יותר נפח וגודל גדול יותר.
  • שפתיים בצורת לב: שפתיים בעלות קשת קופידון מוגדרת יותר והן רחבות יותר בחלק העליון.
  • שפתיים עגולות: שפתיים בעלות צורה מעוגלת, ללא קשת קופידון מוגדרת.
  • שפתיים לא אחידות: שפתיים לא סימטריות או בעלות צורה לא אחידה.
  • שפתיים שמנמנות: שפתיים בעלות מלאות טבעית או שזכו לשיפור באמצעות טיפולים קוסמטיים.

עיבוי שפתיים ועיצוב שפתיים

הליך עיבוי שפתיים הוא טיפול קוסמטי המסייע בהוספת נפח וצורה לשפתיים. זה כרוך בהזרקת חומר, כמו חומצה היאלורונית או קולגן, לשפתיים כדי לעזור להן להיראות מלאות ומוגדרות יותר. הליך מסוג זה יכול לשמש לתיקון אסימטריה או פגמים אחרים, או פשוט לשפר את הגודל והצורה הטבעיים של השפתיים. חשוב לדון בכל סיכונים או תופעות לוואי פוטנציאליים עם איש מקצוע רפואי מוסמך לפני ביצוע הליך מסוג זה. 

מה ההבדל בין בוטוקס לחומצה היאלורונית?

בוטוקס וחומצה היאלורונית פועלות בדרכים שונות ויש להם השפעות שונות.

חומרי מילוי של חומצה היאלורונית עשויים מחומר המצוי באופן טבעי בגוף ויכול להוסיף נפח וצורה לשפתיים. הם מוזרקים לשפתיים ויכולים להחזיק מעמד בין 6 חודשים לשנה, תלוי בפרט ובסוג חומר המילוי בו נעשה שימוש. חומרי מילוי של חומצה היאלורונית נחשבים בדרך כלל בטוחים ובעלי סיכון נמוך לסיבוכים.

בוטוקס, לעומת זאת, הוא תרופה להרפיית שרירים המשמשת לרוב להפחתת מראה הקמטים והקמטוטים סביב השפתיים. אמנם ניתן להשתמש בו כדי לשפר את השפתיים על ידי הרפיית השרירים סביב הפה והפחתת המראה של קווים אנכיים, אך הוא אינו מוסיף נפח או צורה לשפתיים. הזרקת בוטוקס נמשכת בדרך כלל 3-4 חודשים.

בסופו של דבר, הבחירה בין חומצה היאלורונית לחומרי מילוי בוטוקס תהיה תלויה ביעדים ובהעדפות האישיות שלך, כמו גם בעצת הרופא הרפואי שלך. חשוב לבצע את המחקר ולבחור מטפל מוסמך ומנוסה לביצוע ההליך.

עיבוי שפתיים

הגדלת שפתיים

חומצה הילוארנית שפתיים

שיטת הפפיון

ד''ר לואיזה

רופאה מקצועית בעלת ניסיון רב, עובדת בגישה ייחודית ומתמקצעת באורטודונתיה ואסתטיקה דנטלית משנת 2010.

עוסקת ברפואה אסתטית משנת 2017, אחראית על תחום הרפואה האסתטית במרפאתנו.

מבצעת את כלל הטיפולים ועובדת בצורה יסודית ומקצועית.

הרגשה כמו בבית

"אני מתייחסים למרפאה כבית וללקוחות כמשפחה. אני עובדת עם החומרים הטובים ביותר בתחום, מעניקה את הטיפול הטוב ביותר למטופל לפי רצונותיו תוך התחשבות בטיפול הטוב ביותר עבורו."

דילוג לתוכן