טיפולי אסתטיקה

המראה החיצוני הוא נושא חשוב ביותר לכל אישה. כל אחת מעוניינת להישאר צעירה וחיונית גם כאשר היא מתבגרת ואף מזדקנת. כדי לשמר את הנראות הצעירה מבצעת כל אישה טיפולי אסתטיקה שונים וזאת על פי הצורך האישי לה. הטיפולים האלו יוצרים איזון בנראות של הפנים ויוצרים מראה זוהר וחלק כך שכל אישה מרוצה מהמראה שהיא רואה במראה.

סוגי טיפולי אסתטיקה

בוטוקס

יש אפשרות לבצע באמצעות הבוטוקס עיבוי של מיקומים שונים ברחבי הפנים וזאת ללא כל חשש למסוכנות לאור ההרכב שלו. היתרון של הבוטוקס הוא שלאחר הטיפול המקצועי יש הבדל משמעותי בנראותם של המקומות המטופלים והם הרבה יותר נעימים למראה.

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי המצוי בגוף האדם. היא משמשת לצרכים רפואיים וקוסמטיים כדי לעזור לשמור על לחות העור, ועל עור גמיש ואלסטי. במוצרי קוסמטיקה, היא נמצאת לעתים קרובות בסרומים וקרמים כדי לספק לחות ושיפור למרקם העור. חומצה היאלורונית משמשת גם כחומר מילוי להזרקה להפחתת קמטים ושיפור קווי המתאר של הפנים.

פיסול פנים

פיסול פנים הוא הליך קוסמטי העושה שימוש בחומרי מילוי הניתנים להזרקה כדי לעצב מחדש ולעצב את פני הפנים. ניתן להשתמש בו כדי להפחית קמטים, להרים עור נפול, להוסיף נפח לאזורים חלולים ולשפר את תווי הפנים כגון האף, השפתיים, הלחיים והסנטר. התוצאות בדרך כלל מחזיקות מעמד לאורך זמן ויכולות ליצור מראה צעיר ומוגדר יותר.

 

 פיסול אף

פיסול אף, הידוע גם בשם ניתוח אף לא ניתוחי או מילוי אף, הוא הליך קוסמטי המשתמש בחומרי מילוי להזרקה כדי לעצב מחדש ולעצב את האף ללא ניתוח. ההליך כולל הזרקת חומר מילוי, כגון חומצה היאלורונית, לאזורים ספציפיים באף כדי להוסיף נפח, ליישר את הגשר ולהרים את הקצה.

פיסול אף הוא אופציה פופולרית עבור אנשים שרוצים לשפר את מראה האף שלהם אך לא רוצים לעבור ניתוח. ניתן להשתמש בו כדי לתקן אסימטריה, להחליק בליטות ולשפר את הצורה הכללית של האף.

ההליך הוא זעיר פולשני ונמשך בדרך כלל פחות משעה. מטופלים יכולים בדרך כלל לחזור לפעילותם הרגילה מיד לאחר הטיפול, עם נפיחות קלה בלבד או חבורות שחולפות בדרך כלל תוך מספר ימים.

עיצוב שפתיים

מילוי שפתיים טיפול קוסמטי הכולל הזרקת חומר, כמו חומצה היאלורונית או קולגן, לשפתיים כדי להוסיף נפח וצורה. הליך זה יכול לעזור לשפר את הגודל והצורה הטבעיים של השפתיים, או לתקן אסימטריה או פגמים אחרים. חומרי מילוי שפתיים הם בדרך כלל זמניים ויתפרקו בהדרגה עם הזמן, ולכן חשוב לשמור ולתחזק את המילוי באופן קבוע.

אנטי אייג'ינג

אנטי אייג'ינג הוא מונח המשמש לתיאור תהליך האטה, מניעה או היפוך של סימני ההזדקנות. זה כרוך בדרך כלל בשינויים באורח החיים כגון אכילת תזונה בריאה, פעילות גופנית סדירה והימנעות מעישון וחשיפה לשמש. טיפולי אנטי-אייג'ינג יכולים לכלול גם הליכים קוסמטיים כמו סקין בוסטר, מזותרפיה לפנים, חידוש מרקם העור, וחומרי מילוי הניתנים להזרקה, כמו גם טיפולים רפואיים כמו טיפול הורמונלי ותוספי אנטי אייג'ינג.

גלרייה לפני ואחרי

ד''ר לואיזה

רופאה מקצועית בעלת ניסיון רב, עובדת בגישה ייחודית ומתמקצעת באורטודונתיה ואסתטיקה דנטלית משנת 2010.

עוסקת ברפואה אסתטית משנת 2017, אחראית על תחום הרפואה האסתטית במרפאתנו.

מבצעת את כלל הטיפולים ועובדת בצורה יסודית ומקצועית.

החומרים הכי איכותיים

"אני מתייחסים למרפאה כבית וללקוחות כמשפחה. אני עובדת עם החומרים הטובים ביותר בתחום, מעניקה את הטיפול הטוב ביותר למטופל לפי רצונותיו תוך התחשבות בטיפול הטוב ביותר עבורו."

דילוג לתוכן