בוטוקס

לשיחת ייעוץ בחינם התקשרו עכשיו!

הבוטוקס משמש בדרך כלל למטרות קוסמטיות כדי להפחית באופן זמני את המראה של הקמטים והקמטוטים על הפנים על ידי הרפיית השרירים הגורמים להם. הוא משמש גם למטרות רפואיות, כגון טיפול בעוויתות שרירים, מיגרנות כרוניות והזעת יתר. הזרקת בוטוקס נחשבת בדרך כלל בטוחה כאשר היא ניתנת על ידי איש מקצוע מוסמך.

אופן ביצוע טיפולי בוטוקס

רופא שיניים מומחה אשר הוא בעל הסמכה לביצוע טיפולי בוטוקס מבצע כמה שלבים, כדי להגיע לתוצאה שהיא לא פחות ממושלמת:

  • מתבצע חיטוי מהותי של השטח שבו תתבצע ההזרקה.
  • הלקוחה מביעה את רצונה לבצע את הטיפול הרצוי בסיוע של הרדמה מקומית, או בלעדיה ובהתאם לכך מבצע רופא השיניים את ההרדמה או לא.
  • ההזרקה מתבצעת באופן איטי במשך כמה דקות כדי ליצור התפשטות מלאה של החומר בכל הפינות הרצויות של האיבר הספציפי ועל כל רבדיו כמו לדוגמה עיבוי השפתיים.
  • ההשפעה של ההזרקה ניכרת לאחר כמה ימים והשלמת התהליך לנראות האחרת נראית לאחר כשבועיים.

 

 

הנראות לאחר טיפולי בוטוקס

בתום טיפולי בוטוקס הפנים נראות חלקות, מתוחות, מבריקות וללא קמטים. כל אישה שמביטה במראה רואה את המראה הצעיר שלה ודבר זה מעניק לה המון ביטחון עצמי. ברוב המקרים המחמאות המגיעות הן על המראה האסתטי שהוא מעל עבר לנראות בעבר,  ולכן כדי לשמר את המראה הכול כך מוצלח, נשים מגיעות אחת לכמה חודשים כדי לשמר את המראה הנפלא שכל כך מחמיא להן.

אופציות של טיפולי פנים

אחד הטיפולים הפופולריים הוא עיבוי שפתיים. מי שמעוניינת שהשפתיים שלה יהיו בולטות וחושניות יותר, מבצעת בקליניקה מילוי נפח שפתיים במידה הרצויה. קיימת חשיבות ליצירת איזון  בין המראה הכללי של השפתיים והפנים מול המילוי שיתבצע כך שתהיה פרופורציה ביניהם.

אחד הנושאים שמפריעים מאד לנשים הם הקמטים, כיוון שיש קמטים במצח, קמט בין הגבות, קמטים בצידי הפה וגם קמטים בצוואר. לכן נשים מבקשות על פי הצורך הפרטני של כל אחת מהן, לבצע הזרקת בוטוקס בנקודות האקוטיות האלו.

השינוי התהומי בנראות שלהן מוביל אותן שוב ושוב לבצע הזרקה זו ובכל פעם מבצע הרופא מילוי על פי הצורך, כיוון שיש מקומות ששבו הקמטים ויש גם מקומות שבהם הקמטים לא הופיעו שוב לאור האפקטיביות של הטיפול.

קמטי הבעה

טיפול בקמטים

בוטוקס בין הגבות

בוטוקס במצח

קמטים בצידי הפה

בוטוקס בצידי העיניים

קמטים בצוואר

טיפול בחיוך

טיפול בחיוך חניכיים

חיוך חושף שיניים

ד''ר לואיזה

רופאה מקצועית בעלת ניסיון רב,
עובדת בגישה ייחודית.
מבצעת את כלל הטיפולים, עובדת בצורה יסודית ומקצועית.

הרגשה כמו בבית

"אני מתייחסים למרפאה כבית וללקוחות כמשפחה. אני עובדת עם החומרים הטובים ביותר בתחום, מעניקה את הטיפול הטוב ביותר למטופל לפי רצונותיו תוך התחשבות בטיפול הטוב ביותר עבורו."

דילוג לתוכן